Pantofi casual dama cu siret si imprimeu negri suede MOD14195
Culoare: Negru
Negrul este o alegere versatilă și modernă, ușor de integrat în orice ținută. Se potrivește atât cu jeanși și pantaloni casual, cât și cu outfituri smart-casual, oferind un aspect echilibrat și stilat.
Model: cu șiret
Închiderea cu șiret permite ajustarea optimă pe picior, oferind stabilitate și confort. Designul clasic adaugă un aer sport-elegant, potrivit pentru purtare zilnică.
Stil: De zi
Ideali pentru activitățile zilnice, acești pantofi oferă confort și libertate de mișcare. Se potrivesc perfect pentru birou, plimbări sau ieșiri relaxate.
Înălțime platformă/talpă: 4.5 cm
Talpa de 4.5 cm oferă un plus de înălțime și susținere, contribuind la o postură echilibrată și la confort pe parcursul întregii zile.
Tip talpă: talpă groasă
Talpa groasă asigură stabilitate și amortizare mai bună, fiind potrivită pentru mers îndelungat și utilizare frecventă.
Material: Piele Eco
Material rezistent și ușor de întreținut, cu flexibilitate optimă și aspect plăcut, ideal pentru purtare zilnică.

Taxa de transport este de 20 lei, valabila in orice locatie din tara.
Livrarea produselor se face la adresa specificata de client in formularul de comanda (in 1-4 zile lucratoare de la receptionarea comenzii) prin intermediul firmei de curierat GLS curier.
Veti primi informare prin SMS si E-mail in ziua expedierii comenzii din sediul nostru cat si SMS in ziua livrarii coletului.
Pentru mai multe detalii accesati pagina: livrare si retur
Conditii pentru ca returul sa fie acceptat :
- - Daca au trecut mai putin de 14 zile calendaristice de la livrarea comenzii;
- - Produsul nu a fost purtat/deteriorat sau modificat in niciun fel;
- - Daca ati generat o cerere de retur prin completarea formularului Retur produse, in mai putin de 14 zile calendaristice de la livrarea comenzii sau sa ne informati prin e-mail pe business@modlet.ro de intentia de a face retur
- - PFA-urile si persoanele juridice nu beneficiaza de dreptul de retur în 14 zile calendaristice, cum este specificat si in Ordonanta 34/2014.
- - Zgomotul produs de incaltaminte prin contact cu solul, nu face obiectul returnarii sau garantiei acelui produs;
- - Mirosul produs de incaltaminte, nu face obiectul returnarii sau garantiei acelui produs si este datorat procesului de fabricare a produsului respectiv.